Ons team

Wij zijn specialisten

Het team van DBA advies bestaat uit betrokken en deskundige medewerkers die vaak al jaren aan ons bedrijf verbonden zijn. Wij stellen ons graag aan jou voor.
)
)
Hermien Huisman
Adviseur verzekeringen T 0342 – 40 41 94 E h.huisman@dba-advies.nl
)
Sharon Regeer
Adviseur hypotheken en verzekeringen T 0342 – 40 41 92 E s.regeer@dba-advies.nl
)
Susan van Laar
Adviseur hypotheken en verzekeringen T 0318 – 73 42 81 E sh.vanlaar@dba-advies.nl
)
Arie Elbertsen
Commercieel medewerker T 0342 – 40 41 83 E aw.elbertsen@dba-advies.nl
)
Joke Hol-van de Kamp
Commercieel medewerkster T 0318 – 73 42 80 E jh.hol@dba-advies.nl
)
Jacoline Fluit
Receptioniste en adviseur bankzaken T 0342 – 40 41 82 E j.fluit@dba-advies.nl
)
Inge Staal
Schadebehandelaar T 0342 – 40 41 97 E i.staal@dba-advies.nl
)
Annelies Lether
Schadebehandelaar en adviseur bankzaken T 0342 – 40 41 89 E a.lether@dba-advies.nl
)
Mike van Hoof
Commercieel medewerker T 0342 – 40 41 93 E mp.vanhoof@dba-advies.nl
)
Carla Bol-Wien
Receptioniste en adviseur bankzaken T 0318 – 73 42 80 E c.bol@dba-advies.nl
)
Mitchy Liklikwatil
Commercieel medewerker T 0342 – 40 41 95 E mj.liklikwatil@dba-advies.nl
)
Gerben van ‘t Land
Medewerker polisadministratie T 0342 – 40 41 84 E eg.vantland@dba-advies.nl
)
Wilma van Ginkel
Financieel medewerkster T 0342 – 40 41 96 E wa.vanginkel@dba-advies.nl
)
Jolanda Donselaar-Mauritz
Commercieel medewerkster T 0342 – 40 41 96 E j.donselaar@dba-advies.nl
)
Jorik van Dam
Commercieel medewerker T 0342 – 40 41 98 E j.vandam@dba-advies.nl
Yannick van Middelaar
Commercieel medewerker T 0342 – 40 41 80 E y.vanmiddelaar@dba-advies.nl

Kunnen we je ergens mee helpen?

Neem contact met ons op!
Contact opnemen